Patiseria Franceză Diana

-          Botez

-          Parastas

-          Nuntă

-          Sărbători  religioase

-          Prăjituri

-          Tort

-          Produse de post (aperitive şi prăjituri)

-          Platouri  prăjituri şi aperitiv

 Pachete pomana

Patiseria Franceză Diana realizează în laboratoarele proprii, o gamă largă de produse de patiserie şi cofetărie  pentru orice ocazie şi pentru toate categoriile de consumatori.

Pentru orice eveniment din viaţa comunităţii: botez, logodnă,  cununie , nuntă, pomană, parastas, evenimente religioase, aniversări, hramuri bisericeşti, sau de la mănăstiri, etc , oferim pachete si platouri asortate cu aperitive si prajituri,  in funcţie de preferinţe şi de tipul evenimentului

Pentru perioadele de post venim în întîmpinarea dumneavoastră  cu PRODUSE DE POST: saleuri cu susun şi chimen, buşeuri cu ciuperci, pateuri cu ciuperci şi legume, haioş cu gem, tăşcuţe cu gem, cornuleţe cu rahat, prăjitura Albina de post, rulouri cu frişcă vegetală,etc.

Produsele sint insotite de certificat de conformitate.

Asigurăm transport cu maşină autorizată

Ioan Sabau   0742142770   sabau.ioan@gmail.com

Eva Sabau   0742039135    eva.sabau@yahoo.com  

  
Telefon: Patiserie  0745580843    Cofetarie 0743097672
www.patifra.ro